SEO paslaugos

Susikurti ir turėti internetinį puslapį tikintis, kad lankytojai ims plūste plūsti į jį – deja, nepakanka. Kad svetainė būtų draugiška Google paieškos sistemoms, reikalinga atlikti tam tikrus veiksmus. O norint, kad kiltų į Google TOP pozicijas be mokamos reklamos – tenka gerokai „paprakaituoti“. Tam į pagalbą atkeliauja SEO!

Kas tas SEO?

SEO - tai paieškos sistemų optimizavimas (angl. Search Engine Optimization). Kitaip tariant - priemonių visuma, padedanti internetinei svetainei tapti matomai ir „siekti karjeros“ lipant paieškos sistemų pozicijos laipteliais aukštyn.

SEO yra dviejų tipų, tai vidinis SEO (on-site) ir išorinis SEO (off-site). Vidinio SEO metu atliekami įvairūs turinio, struktūros pakeitimai svetainės viduje. Išorinio SEO metu kuriamas išorinių nuorodų tinklas. Kuo daugiau ir tikslingų nuorodų kituose puslapiuose veda pas Jus – tuo labiau patinkate paieškos sistemoms!

SEO paslaugos kaina

Kiekvienam reikalingas skirtingas paslaugų paketas, todėl paprastai SEO paslaugos kaina derinama individualiai pagal darbų apimtį ir sudėtingumą. Kad galėtumėte labiau įsivaizduoti, kokios kainos, pateikiame sąrašą žemiau.

Kuriate savo internetinį puslapį su Websis.lt užsakant SEO paslaugas – mes ne tik būsime su Jumis kartu nuo idėjos! Jūsų svetainė iškart bus paruošta draugystei su Google ir dar daugiau: mes pasirengę prižiūrėti socialinių tinklų profilius (Facebook, Instagram), kurti Adwords reklamas ir jas administruoti, paruošti individualias marketingo strategijas ir padėti jas įgyvendinti.

Darbus atliekame skaidriai, įsiklausant į kliento poreikius ir viską derinant kartu. Kiekvienam atliktam darbui pateikiama išsami ataskaita.

Susisiekite su mumis jau dabar!